KONFERENCJA TECHNOLOGII KESHE 2017 - materiał Video cz.1

            

cz1

    Konferencja Technologii Keshe 2017 - Piątek 21.04.2017 - wykłady cz.1 -. Na scenie Student i Wykładowca Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe Paweł Braszka. W pierwszy dzień Konferencji zostały przedstawione i wyjaśnia podstawowe zagadnienia Technologii Plazmatycznej i cele Fundacji Keshe.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

KONFERENCJA TECHNOLOGII KESHE 2017 - materiał Video cz.2

            

cz2

    Konferencja Technologii Keshe 2017 - Sobota 22.04.2017 - wykłady cz.2. Na scenie Studenci Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe: Marcin Zylik i Mateusz Kurnicki (bardzo sensytywna osoba). Przedstawiają swoje zrozumienie i wyjaśniają podstawowe informacje o Plazmie i interakcjach jej pól magnetyczno grawitacyjnych na podstawie filmów nagranych specjalnie dla dzieci dostępnych w Fundacji: https://www.youtube.com/channel/UC9wk...

Fragment Konferencji C.D.N

Materiał Video: Marek Podlecki
Miejsce Konferencji: Polska, Skaryszew "Villa Cyganeria" http://www.cyganeria.pl/
Żródło:
www.monitor-polski.pl/
www.kfssi.edu.pl
www.keshe.pl

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

KONFERENCJA 2017: ALEX POLANSKI - BADANIE AURY - SZOKUJĄCE WYNIKI

    Alex   Podczas naszej Pierwszej Konferenci Technologii Keshe  21-23.04.2017 w  Skaryszewie został zaproszony Alex Polański - naturoterapeuta, popularyzator wiedzy o zdrowiu i długowieczność, poszukiwacz wiedzy. Zaprezentował  urządzenie do badania aury człowieka KIrliana.  Badanie systemu balansującego Keshe z budowanego przez grupę ludzi z Bielska- Białej jak pokazało jakie efekty przynosi przebywanie w ego typu urządzeniu. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo i wyciągnięcia wniosków.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

KONFERENCJA TECHNOLOGII KESHE 2017 - materiał Video cz.3

           

cz3 Konferencja

Konferencja Technologii Keshe 2017. Zapraszamy do obejrzenia kolejnej części video zapisu z konferencji w Skaraszewie (cz.3). Na scenie Student i Wykładowca Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe Paweł Braszka przedstawia i wyjaśnia podstawowe zagadnienia Technologii Plazmatycznej i cele Fundacji Keshe.  

 

 

 

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE

wolontariusze

    Cały czas szukamy ludzi zainteresowanych Tą wiedzią i chętnych pomóc. Pracy jest ogromnie dużo wielu obszarach. Potzrebujemy pomocy. Praca nad materiałami dla Fudacji sprawia nam ogromną radość a przedewszystkim w bardzo krótkim czasie zaczynasz wiele rozumieć i mieć satysfakcje w pomaganiu innym.

       Zapraszamy wszystkich profesjonalistów w zakresie: Projektanci graficzni, Artyści animacji 2D i 3 D, Nauczyciele i Trenerzy – praktyczni Technologii plazmowej jak i wiedzy, Marketerzy reklamowi i internetowi Osoby zajmujące się tłumaczeniami i transktypcją. Zgłoś się już teraz.. https://kfssi.org/volunteer lub naoisz do nas. 

 

Ofiarować....

Działajmy wspólnie!

 

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
© 2017 Strona Studentów KFSSI PL