Sentencja

Pola MAGnetyczno-GRAWitacyjne działały od naszego początku i będą działać do naszego końca. Działają wszędzie, począwszy od struktury atomu do struktury Galaktyk i Wszechświatów. Interakcja ma miejsce w każdym, najmniejszym, ułamku ziemskiej sekundy. Jedyną stałą jest właśnie zmiana wywołana tą interakcją. Interakcją pól magnetyczno-grawitacyjnych, która zachodzi w danym środowisku.

Zastanów się, jakie środowisko tworzysz.

Czy na pewno, przez cały czas, tworzysz środowisko pokoju, miłości, przyjaźni? Jak często dostrzegasz potrzeby innych? Czy stanowisz w tym środowisku jedność z innymi?

Czy możesz swobodnie i z pełnym przekonaniem powiedzieć - 'Kocham Siebie' ?

Powiedzieć - Kocham Siebie za wszystko, co robię. Kocham Siebie za każdy gest i każde wypowiedziane słowo. Kocham Siebie za każdą myśl, która akurat jest w mojej głowie...

A jak często dostrzegasz swoje własne potrzeby w danym środowisku? Twoje potrzeby są ważne. Bardzo ważne. Określ je i określaj w każdej swojej chwili pobytu tutaj - na Ziemi. Nie czekaj - przystąp do ich realizacji od tej właśnie chwili i nigdy nie zwalniaj.

Czy Twoje indywidualne potrzeby wynikają z pełnej i harmonijnej relacji w środowisku, które tworzy się na bazie Miłości i Pokoju? Czy Twoje wszystkie myśli i działania, realizowane wspólnie przez Duszę i Umysł logiczny, możesz określić mianem działań na miarę ETOSU Wszechświata?

Przekazujemy poniżej interesującą Sentencję do jej indywidualnego wykorzystania. Jeśli z Tobą rezonuje, możesz ją pobrać, wydrukować i stosować. Praktyka czyni Mistrza.

Powodzenia !

 

 

SENTENCJA

 

 

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL