Visitors Counter

18155
TodayToday50
YesterdayYesterday124
This_WeekThis_Week416
This_MonthThis_Month2014
All_DaysAll_Days18155

Co to jest GANS?

     Mr. Keshe uczy nas o czterech stanach materii. Po stanie stałym, cieczy, gazie, są nano, GANS i stany plazmatyczne. GANS to skrót od Gas w Nano Stałym stanie.

states orig pl

     Stan nano „UWIĘZIONEGO” i SKONCENTROWANEGO GAZU jest już w magnetyczno-grawitacyjnym stanie plazmatycznym, który radiuje na zewnątrz swoje własne kręcące się magnetyczne energie pól plazmowych tak jak Słońce, w tym samym

czasie wciągając grawitacyjne plazmatyczne pola. Pojemnik GANSu w istocie zawiera miliony Słońc w sobie.Ten kręcąca się przepływ energii jest ukieronkowany poprzez celowo ustawione Magnetyczne i Grawitacyjne nano-coatowane zwoje zamontowane w jednostce MAGRAV. To interakcja pól MAGRAVu pomiędzy nano płytkami i inną materią tworzy warunek który pozwala zamanifesować się GANSowi.

   

gansatoms orig

     Wiemy że GANS jest kolejnym staniem materii na poziomie swojego atomu. To jest nabliższa rzecz do uzyskiwania energii w tym doświadczaniu, w tym momencie i on wibruje z perfekcyjnie zbalansowaną częstotliwością.GANS może być użyty żeby przyciagać i odpychać lub może być użyty aby przywrócić inne, podobne pole do balansu. Zawiera perfekcyjnie dostrojoną nutę, lub nutki, które umożliwiają systemom ciała nastrojenie się lub skoncentrowanie/skupienie.

    Typy GANSów. W zasadzie wszystko może być przemienione/konwertowane w stan GANSu. Główny GANS w tej technologi to CO2/ZnO z metod miedzianych i cynkowych płytek, ale inne metale też moga być używane i także nie metaliczne materiały takie jak Wapń, Pożywienie, Woda morska, Gleba, itp. także mogą być stworzone.

    Gdy masz już GANS, można używać podstawowy żel lub może on być wysuszony na paste lub pyłek, w zależności od danej aplikacji/przeznaczenia. Głowa w wodzie destylowanej, ponad ustabilizowanym żelem GANSu nazywa sie Woda GANSowa, a woda która została naładowana przez sąsiadujące roztwory GANSu nazywa sie Woda Plazmowa. Także GANS, Woda GANSowa i Woda Plazmowa wszystkie mogą być używane w różnych dziedzinach/na różne potrzeby.

gansline orig

      Jak używać. GANS dodaje świadomość do MAGRAVu i innych użądzeń Keshego, ponieważ GANS łączy ze Wszechświatem i otrzymuje i radiuje polami plazmy. Oddziaływuje także z ludzką intencją/zamiarem i jest w stanie uczyć się jak energia elektryczna zachowuje się w naszych domach i budynkach. Z czasem pola plazmy zaczynają naśladować zachowanie ‚normalnej’ elektryczności i zaczynają dostarczać energie plazmy do urządzeń które chcemy żeby zasilała.

ganses orig pl

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarze obsługiwane przez CComment

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL