Visitors Counter

18154
TodayToday49
YesterdayYesterday124
This_WeekThis_Week415
This_MonthThis_Month2013
All_DaysAll_Days18154

Gans & Nano - teoria

Podstawą technologi Keshe są NANO materiały i GANSy. NANO materiały używane są głównie przy produkcji Magrawów, długopisów/systemów leczniczych oraz przy produkcji GANSów. Materiały NANO oraz GANSy sa bardzo proste w produkcji. Do ich przygotowania używa się ogólnie dostępnych materiałów - druty lub płytki różnych metali, sodę kaustyczną, różnego rodzaju sole, witaminy a nawet popiół. W bardzo krótkim czasie każdy może stać się naukowcem i stworzyć swoje laboratorium za kilkadziesięt PLN. Doktorat z Technologi Plazmy jest na wyciągnięcie ręki! 

Pięknem tej technologi jest jej prostota i dostępność materiałów. Na przestrzeni ostatnich lat wielu Poszukiwaczy Wiedzy przemieniło swoje pokoje, kuchnie, garaże i szopy w 'laboratoria' produkujące substancje i systemy które są w stanie, poprzez zmiane warunków środowiska, 'wypłukąć' z naszego organizmu cały wachlarz przewlekłych chorób, takich jak: poszczepionkowe zatrucia rtęciącukrzyca, nadciśnienie, umysłowe upośledzenie poporodowe, wylewy, wady wzroku, nowotwory, oraz wiele innych. Technologia plazmy doskonale sprawdza się także


nagłych przypadkach typu: napady paniki, poparzenia, odmrożenia, skażenia nuklearne, katastrofy środowiskowe (np. oczyszczanie/uzdatnianie wody). GANSy stosowane są także w reaktororach dynamicznych jak i w reaktorach stacjonarnych, głownie do celów leczniczych, w rolnictwie, transporcie czy energetyce. 

  • Chciałbyś pomagać sobie i swoim bliskim w kwestiach zdrowotnych?
  • Interesuje Cię zmniejszenie spalania paliwa w twoim samochodzie?
  • Chcialbyś płacić niższe rachunki za prąd?
  • Chcesz aby Twój dom był cieplejszy w zimie i chłodniejszy latem?

Jeśli tak to odpowiedzią na te wszystkie pytanie jest technologia plazmy którą możesz opanować w sposób szybki i przystępny przy pomocy tej strony, studentów KFSSI Polska oraz Fundacji Instytutu Kosmicznego Keshe (KFSSI). Kluczem tej technologi są materiały NANO i proste w produkcji GANSy o sile miliona Słońcsloneczko

 O czym mowa?

GANS to skrót od Gas w Nano Stałym stanie. Wiemy że GANS jest kolejnym staniem materii na poziomie swojego atomu. To jest nabliższa rzecz do uzyskiwania energii w tym doświadczaniu, w tym momencie i on wibruje z perfekcyjnie zbalansowaną częstotliwością. GANS może być użyty żeby przyciagać i odpychać lub może być użyty aby przywrócić inne, podobne pole do balansu. Zawiera perfekcyjnie dostrojoną nutę, lub nutki, które umożliwiają systemom ciała nastrojenie się lub skoncentrowanie/skupienie. Więcej o GANSach tutaj.

states orig pl

Typy GANSów. W zasadzie wszystko może być przemienione/konwertowane w stan GANSu. Główny GANS w tej technologi to CO2/ZnO z metod miedzianych i cynkowych płytek, ale inne metale też moga być używane i także nie metaliczne materiały takie jak Wapń, Pożywienie, Woda morska, Gleba, itp. także mogą być podstawą do przygotowywania GANSów. Oprócz CO2, pozostałe podstawowe GANSy to ZnO, CH3 i CuO. Instrukcje jak zrobić GANS z pigułek i witamin.


NANO

W trakcie procesu obrabiania metalowej płytki/drutu, atomy ciasno ściśnięte w stanie stałym zostają uwolnione i układają się w uporządkowany sposób na powierzchni metalu tworząc dziesiątki tysięcy warstw. W rezultacie powierzchnia metalu staje się nadprzewodnikiem pól plazmy i charakteryzuje się nieskończonym oporem i zerowym przewodnictwem dla przepływu pól elektrycznych stanu materialnego. Metal w stanie nano ma o około 5% słabszą siłę pól w porównaniu do stanu materii co pozwala mu stać się magnesem dla siły pól plazmy w obecności innych materiałów.

Przestrzenie między atomami i ilość warstw która powstaje w procesie nano-powlekania jest uzależniona od procesu jaki zastosowaliśmy, od rodzaju soli i innych elementów znajdujących się w użytej mieszance kaustycznej. Nano-powlekanie odbywa się albo poprzez proces chemiczny wytrawiania (powlekanie parowe sodą kaustyczną NaOH) albo termicznie poprzez podgrzewanie (powlekanie ogniem przy użyciu palnika gazowego).

Materiał nano-powlekany metodą chemiczną wykazuje plazmatyczne właściwości grawitacyjne, a ogniem magnetyczne.

Przed rozpoczęciem produkcji GANSów należy dokładnie umyć nano-powleczony materiał, w przeciwnym razie dodajemy sodę kaustyczną do wody GANSowej. Najlepiej kilka razy umyć płytki/druty wodą destylowaną używając gumowych rękawic - nigdy nie dotykaj sody kaustycznej albo nano-powlekanego materiały gołymi rękoma. Po umyciu możesz od razu włożyć te materiały do pojemnika do produkcji GANSów. Jeśli od razu nie potrzebujesz nano-powlekanych materiałów, pozostaw je nie umyte w pojemniku (możesz je w nim przechowywać). W momencie umycia materiałów zatrzymuje się przyrost kolejnych warstw nano.

gansatoms orig

Źródła:

PlasmaProduction

KF wiki

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarze obsługiwane przez CComment

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL