Visitors Counter

18155
TodayToday50
YesterdayYesterday124
This_WeekThis_Week416
This_MonthThis_Month2014
All_DaysAll_Days18155

Jak produkować gansy?

Jak produkować GANSy

Ta strona i jej linki opisują w detalach jak produkować GANSy używając materiałów z powłoką nano, jak to w oryginale opisał pan Keshe. [tłumaczenie z angielskiego ze źródła].

Główne materiały to: mała plastikowa tuba/pojemnik 1.5-3L, dwie metalowe płytki (100x200x0.4mm), roztwór soli, zielona diodka LED (oryginalna metoda bez źródła prądu i większym sotsunkiem CO2) i kabelki lączące.

Link do oryginalnego zestawu do robienia GANSu CO2 na KF: http://keshefoundation.org/CO2KitInstructions/CO2KitInstructions.mp4

Ogólne link Youtube w gym wyszukiwaniu: https://www.youtube.com/results?search_query=GANS+keshe

gans bottles

 

Oryginalna Metoda

Kiedy używamy nano-powlekanej płytki metalowej a po przeciwnej stronie nie powlekana płytka (zazwyczaj odpowiednio miedź i cynk) oryginalna metoda polega na produkcji GANSu bez jakiegokolwiek dodatkowego źródła prądu, po prostu dioda LED z nóżką plusa podłączoną do nano-powlekanej płytki, aby zapewnić mały przepływ plazmy z nano-powlekanej płytki do drugiej płytki bez powłoki nano. To się nazywa metoda Interakcji Pól Plazmy. To jest zapewne najbardziej ekscytująca naukowo ponieważ tworzy odpowiednie środowisko dla nano-materiałów żeby naturalnie tworzyły się tylko poprzez interakcję różnicy potencjałów pól. Różnica potencjałów pól pomiędzy nano-powlekaną płytką miedzianą i płytką cynkową tworzy środowisko które wciąga element węgla z powietrza do wody, a interakcja z wodą daje nam wtedy CO2 w stanie GANSu. Żeby zobaczyć ten fenomen w akcji, bez rozmyślania czy to jest tylko interakcja materii, możesz włożyć nano-powlekaną płytkę miedzianą w torbę plastikową, a nawet płytkę cynkową i obserwować zachodzący proces (płytki muszą być w odległości maksymalnej 2cm, może to zająć 2-3 tygodnie).

Bardziej szczegółowe instrukcje na KFwiki tutaj (ang).

Tutaj także wspaniałe źródło opisujące całą procedurę i zrozumienie (ang.):

xochipilli.wordpress.com/fundacion-keshe-id/proceso-captacion-de-gans-co2/

Metoda Elektrolityczna z małym napięciem.

Alternatywnie, można użyć małe zasilanie prądem stałym, z minusem podłączonym do nano-powlekanej płytki. Pole albo prąd zaaplikowany do tego obiegu będzie płynąć z nano-powlekanej płytki do tej bez powłoki, powolutku odłączając atomy w warstwie nano powłoki, które z kolei lączą się z tlenem w wodzie. Używane jest najmniejsze możliwe natężenie, powiedzmy 0.02A.

Kiedy robimy GANS przy użyciu miedzi lub żelaza używamy rurki z powietrzem (mały filtr akwariowy) żeby dotleniać roztwór solny. Inne GANSy metali mogą być także robione, zobacz załączniki. Oraz GANS Hemoglobiny, który jest silnie łączy się z krwią, także zobacz poniżej.

Roztwór solny: zazwyczaj robiony z 5-10% nasyconego roztworu soli w wodzie destylowanej, albo 50-100 gramów soli morskiej na każdy litr wody. Najlepiej używać soli morskiej do aplikacji w medycynie, lub soli kamiennej w GANSach na potrzeby energetyczne. Poeksperymentuj także z innymi solami….12 podstawowych soli komórek Schuesslera….

Płukanie GANSU: rekomenduje się płukanie roztworu około 4 razy, żeby pozbyć się soli. Płucz woda destylowaną, poczekaj aż GANS osiądzie na dnie i odlej wodę z góry, albo filtruj przez filtr do kawy, także z krótkim płukaniem.

Przechowywanie GANSu: przechowywaj w czymkolwiek, i dopełnij wodą destylowaną, jak opisano wcześniej. 

Aminokwas: są to substancje oleiste które formują się na powierzchni roztworu solnego i także są rezultatem interakcji pól atmosfery z polami znajdującymi się w pojemniku, formujące białka C-O-H-N w sile pól tego środowiska i naszych ciał fizycznych. One formują połączenie pomiędzy polami GANSów a nami samymi, i dlatego muszą być zachowane. Zbieraj je i trzymaj je w roztworze solnym i dodaj spowrotem do swoich przepłukanych, zmagazynowanych buteleczek z GANSami. Powinny być dodane do partii w której powstawały.

Link do KFwiki zbieranie GANSu (ang).

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarze obsługiwane przez CComment

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL