Lokalizacje Systemów Balansujących w Polsce (kliknij w mapę):

Systemy w Polsce

Visitors Counter

TodayToday178
YesterdayYesterday219
This_WeekThis_Week178
This_MonthThis_Month3453
All_DaysAll_Days3453

Polityka prywatności

Administrator Twoich danych osobowych są polscy  studenci KfSSi edukation fundacji KESHE twórcy strony www.kfssiedu.pl

KFSSI zorganizowana przez  grupe ludzi, którzy postawiła sobie za cel dalszy rozwój i rozpowszechnianie technologii plazmowej w polsce. Dalszy rozwój i upowszechnianie odbywa się w formie projektów badawczych i wydarzeń.

Z administratorem danych można kontaktować się za pośrednictwem adresu email: kTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

W jakich celach są przetwarzane Twoje dane osobowe?
Ponadto Twoje dane będą przetwarzane do celu realizacji usług strony www.kfssiedu.pl
Co więcej, Twoje dane mogą być także przetwarzane w celu dopasowania treści witryn internetowych www.kfssiedu.pl do Twoich zainteresowań, a także wykrywania botów i nadużyć oraz pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług na stronie www.kfssiedu.pl. W czasie korzystania z serwisów należących do www.kfssiedu.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Przez jaki okres będą przechowywane Twoje dane osobowe?
Dane będą przetwarzane w celach analitycznych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.
W odniesieniu do usług strony internetowej www.kfssiedu.plTwoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, czasami, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji tego typu celów.

www.kfssiedu.plzastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta www.kfssiedu.pl i użytkownika serwisów oraz czasopism należących do egórnik.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie www.kfssiedu.pl

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: www.kfssiedu.pll nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/ użytkowników swoich serwisów i czasopism.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów, nie prenumerować czasopism należących do www.kfssiedu.pl oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez www.kfssiedu.pl

Zamawianie usług i produktów

Nie prowadzimy żadnych usług ani nie sprzedajemy żadnych produktów. Stronamatylko wyłącznie charakter informacyjny

Niezapowiedziane Wiadomości

www.kfssiedu.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości występują newslettery, informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została przekazana a przez partnerów www.kfssiedu.pl

Informacje za pomocą emailing (newslettery)  filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisach należących do www.kfssiedu.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. www.kfssiedu.pl nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach i czasopismach należących do www.kfssiedu.pl

Wyłączenie Odpowiedzialności

www.kfssiedu.pl stworzono aby pomagać czytelnikom osiągnąć rozwój i poszerzyć rozpowszechnianie technologii plazmowej w polsce. Dalszy rozwój i upowszechnianie odbywa się w formie projektów badawczych i wydarzeń.. Treści, które są tu udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, brane dosłownie.

Opinie wyrażone przez społeczność  w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z z naszą.

www.kfssiedu.pl oraz jego redakcja nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Każdy  powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarze obsługiwane przez CComment