Lokalizacje Systemów Balansujących w Polsce (kliknij w mapę):

Systemy w Polsce

Visitors Counter

18154
TodayToday49
YesterdayYesterday124
This_WeekThis_Week415
This_MonthThis_Month2013
All_DaysAll_Days18154

 

Poniżej informacja, o zgłoszonych do nas Systemach Balansujących, na terenie kraju:

 

 

SYSTEMY BALANSUJĄCE W POLSCE

 

LOKALIZACJA

DANE

KONTAKTOWE

ZDJĘCIE

INF. DODATKOWE

GRUPA

Paweł

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

latkowy system balansujacy 9 1 Bardzo efektywny system łatkowy do rożnych celów z różną możliwością i elastycznością konfiguracji.Kwota pokrywa koszt wysyłki i materiały, a także donację na rzecz funkcjonowania Fundacji Keshe.

Bielsko - Biała

Elżbieta

Nr tel.: +48 602 178 661

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Bielsko - Biała

Brygida

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

Glinojeck - Okolice

Mateusz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 sys 07  
Katowice

Stefan

Nr tel.: +48 570 470 485

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tajna 1 2 1  

Poznań

Piotr

Nr tel.: +48 607 376 008

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 System Balansujący 01  

Szczecin

Mirek; Łukasz

Nr tel.: +48 516 153 516

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 ul jasna 1 25 3 1  

 

  

Zachęcamy wszystkie osoby do przesłania do nas informacji o możliwości udostępniania SYSTEMÓW BALANSUJĄCYCH, aby móc podzielić się ta wiedzą z wszystkimi.

Dane dotyczące SYSTEMÓW BALANUSJĄCYCH do zamieszczenia ich na tej stronie prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub do administratorów strony LINK KONTAKT

 

Także tutaj http://kfssi.edu.pl/index.php/plazmamapa znajdziesz szczegółowe informacje, gdzie po zaznaczeniu opcji „SYSTEMY ZDROWOTNE” wyświetlone zostaną informacje dotyczące tego tematu - 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 

Poniżej zamieszczamy odnośnik do materiału wideo, opublikowanego przez Fundację KFSSI, z blue print'em, dotyczącym rozwiązania dla raka. Tłumaczenie rozpoczyna się od 11-ej minuty.

 

Blue print nosi nazwę

"Cancer Solution in Exchange for Peace", czyli

"Rozwiązanie dla raka w zamian za POKÓJ".

 

 

Jeżeli chcesz skontaktować się z Fundacją w tej sprawie, możesz to zrobić poprzez stronę internetową  http://cancerprocessing.org/ -    http://cancerprocessing.org/individual-contact/.

Jeżeli masz problem z językiem angielskim napisz na ten adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - wspomożemy Cię w przygotowaniu wiadomości do Fundacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia.

Tłumaczenie materiału jest uzupełniane na bieżąco. Jeśli chcesz pomóc w tłumaczeniu, to napisz do nas. Dziękujemy!

 

 

 

 

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 

Poniżej znajdziesz informację, w jaki sposób korzystać z GaNSów, HealthPen'ów, Patchy i pozostałych elementów Technologii Plazmowej oraz w jakich sytuacjach dane rozwiązanie jest dla Ciebie, jako wskazane do wykorzystania.

Poniższą informację publikujemy w ślad za materiałyami z Fundacji Keshe www./kfssi.org

 

Aby powiększyć klinknij na obrazek.

 

Pierwsza pomoc plazmowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 

Technologia Plazmowa i Spacer? Czy to się łączy?kf logo

Tak, jest w tym ścisłe powiązanie. Nawet wtedy, kiedy na początku wydaje Ci się to zupełnie niespójne…

Podstawą zrozumienia tego procesu jest poznanie budowy oraz działania ludzkiego układu kostnego. To właśnie elementy kostne w naszym ciele, pod względem ważności dla zdrowia, są traktowane na równi z naszym mózgiem. Kości są jak potężny osobisty SEJF, w którym są produkowane, przetwarzane oraz przechowywane najcenniejsze elementy dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. To właśnie w kościach zachodzą wszystkie elementarne procesy, związane bezpośrednio z układem krwionośnym oraz układem immunologicznym. Jeśli chcesz zapoznać się szerzej z tymi zagadnieniami, to tutaj znajdziesz materiał, szczegółowo opisujący te zagadnienia : UKŁAD KOSTNY - filmy

Spacer…

Spacer, to punktu widzenia Technologii Plazmowej nic innego, jak uderzanie własną stopą o podłoże, jednak, dzięki swej prostocie, jest to jeden z najcenniejszych procesów, jakie możemy dostarczyć całemu naszemu ciału.

Właśnie to nasze „zwykłe” uderzanie stopą powoduje perfekcyjne wywoływanie interakcji pól MAGnetyczno–GRAWitacyjnych pomiędzy Ziemią, a Człowiekiem. Dzięki polom M-G Ziemi oraz bezpośredniemu uderzeniu stopą o podłoże, cała struktura układu kostnego przenosi optymalne drgania w każdej części szkieletu człowieka i dzięki temu dostarcza potrzebne informacje poprzez swoją wewnętrzną nanostrukturę do wnętrza kości, gdzie te informacje są z kolei wysyłane bezpośrednio do czerwonych i białych krwinek, a tym samym do całego układu immunologicznego człowieka.

Wykonując zwyczajny spacer dostarczasz sobie wprost idealnych warunków dla optymalnej pracy całego układu odpornościowego, a dzięki interakcji pól magnetyczno-grawitacyjnych dostarczasz jednocześnie - sam sobie - wszystkich niezbędnych GaNSów pierwiastków, które w danej nanosekundzie potrzebuje Twoje całe ciało. To takie proste....

Poniższey materiał składa się z trzech, połączonych ze sobą części, opisujących w jaki sposób podjąć najprostszą metodą prawidłowy Balans Ciała za pomocą codziennego spaceru, gdzie m.in. systematyczność jest kluczem do Twojego sukcesu.

Wg Fundacji KFSSI, gdybyśmy większą wagę przywiązywali do prawidłowego, codziennego spaceru, to rozwiązujemy około 60 % naszych obecnych problemów zdrowotnych. Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem.

I pamiętaj - w Technologii Plazmowej każdy bierze tyle, na ile posiada zrozumienia.

 

 

 

 

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

 

kf logo

W tym dziale znajdziesz wszelkie informacje, dotyczące szeroko rozumianego obszaru ciała oraz zdrowia człowieka, które swoimi działaniami obejmuje Technologia Plazmowa, oferowana nam wszystkim przez M.T. Keshe.

Na stronach tych, w przystępny sposób  przekazujemy  wiedzę, którą daje nam Fundacja KFSSI, dotyczącą budowy struktury fizycznej ciała człowieka w ujęciu plazmowym. Przedstawimy Ci informacje dotyczące balansowania i harmonizowania całej fizyczności, zasad powstawania i kreowania komórek, organów, całego ludzkiego organizmu. Zaprezentujemy i omówimy, jak funkcjonują poszczególne narządy w naszych organizmach, od czego zależy ich prawidłowa praca i jaki mają wpływ na siebie.

W tej części będziesz mógł zapoznać się z jakże istotnym dla nas obszarem, który stanowią emocje każdego z nas. Przekonasz się sam, jaki mają wpływ na Twoje zdrowie, kondycję fizyczną, samopoczucie, wygląd. Zaprezentujemy Ci, w jaki sposób zarządzać emocjami, jak wykorzystywać emocjonalną część mózgu. Omówimy również, jak wykorzystując swoje emocje, wywoływać interakcję ze strukturą fizyczności, a także jakie korzyści będziesz mógł z tego otrzymać dla siebie samego i Twoich bliskich, czy znajomych. Poznasz wiedzę dla optymalnej interakcji ze wszystkimi Istotami w całym środowisku na planecie Ziemia, a także w ujęciu całego Wszechświata. Staniesz się spokojną, radosną i szczęśliwą osobą.

Znajdziesz tutaj także informacje dotyczące wykonania m.in. Health Pen'ów, Patchy, Pad’ów, Systemów Balansujących i innych narzędzi/punktów referencji dla zdrowego życia. W oparciu o przekazane tu materiały, wszystko to będziesz mógł wykonać samodzielnie u siebie w domu. Poznasz metody i sposoby korzystania z tych narzędzi. Dzięki temu sam zauważysz, jakie możliwości daje Ci Twoje ciało i w konsekwencji będziesz mógł stać się wolnym, cieszącym się zdrowiem, człowiekiem.

W tym dziale, artykuły oraz materiały wideo pojawiać się będą cyklicznie i systematycznie. Jeśli chcesz mieć dostęp do nich zaraz po opublikowaniu, zapisz się do newslettera – otrzymasz informację bezpośrednio na swoja skrzynkę pocztową.

 

Jak zawsze, na początku, zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią, a później - w przypadku Twojej własnej akceptacji, do podpisania Traktatu Pokojowego, który jest podstawą ETOSU Fundacji KFSSI. Treść do pobrania, wydrukowania i podpisania znajdziesz, klikając na ten link: Treść Traktatu Pokojowego.

Jeśli podczas lektury artykułów, czy oglądania materiałów wideo natrafisz na temat, który wymaga dla Ciebie omówienia lub chcesz podzielić się swoją wiedzą, pracą, doświadczeniami zapraszamy Cię na Publiczne Warsztaty Poszukiwaczy Wiedzy. Informacje znajdziesz TUTAJ..

Każdego dnia, od godz. 20.00 czynny jest również Plasma Chat, gdzie po zalogowaniu się, możesz na żywo, przedyskutować poruszane tutaj tematy, a także wymienić się swoimi doświadczeniami w tych, jak i każdym innym aspekcieTechnologii Plazmowej.Codzienne spotkania odbywają się na ZOOMie pod tym adresem:https://zoom.us/j/8342246046.

Zapraszamy !

 

Uwaga.

Wszystkie materiały maja charakter informacyjny i nie zastępują jakiejkolwiek profesjonalnej porady lekarskiej.

 

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
© 2017 Strona Studentów KFSSI PL