Lokalizacje Systemów Balansujących w Polsce (kliknij w mapę):

Systemy w Polsce

Visitors Counter

18157
TodayToday52
YesterdayYesterday124
This_WeekThis_Week418
This_MonthThis_Month2016
All_DaysAll_Days18157

 

Technologia Plazmowa i Spacer? Czy to się łączy?kf logo

Tak, jest w tym ścisłe powiązanie. Nawet wtedy, kiedy na początku wydaje Ci się to zupełnie niespójne…

Podstawą zrozumienia tego procesu jest poznanie budowy oraz działania ludzkiego układu kostnego. To właśnie elementy kostne w naszym ciele, pod względem ważności dla zdrowia, są traktowane na równi z naszym mózgiem. Kości są jak potężny osobisty SEJF, w którym są produkowane, przetwarzane oraz przechowywane najcenniejsze elementy dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. To właśnie w kościach zachodzą wszystkie elementarne procesy, związane bezpośrednio z układem krwionośnym oraz układem immunologicznym. Jeśli chcesz zapoznać się szerzej z tymi zagadnieniami, to tutaj znajdziesz materiał, szczegółowo opisujący te zagadnienia : UKŁAD KOSTNY - filmy

Spacer…

Spacer, to punktu widzenia Technologii Plazmowej nic innego, jak uderzanie własną stopą o podłoże, jednak, dzięki swej prostocie, jest to jeden z najcenniejszych procesów, jakie możemy dostarczyć całemu naszemu ciału.

Właśnie to nasze „zwykłe” uderzanie stopą powoduje perfekcyjne wywoływanie interakcji pól MAGnetyczno–GRAWitacyjnych pomiędzy Ziemią, a Człowiekiem. Dzięki polom M-G Ziemi oraz bezpośredniemu uderzeniu stopą o podłoże, cała struktura układu kostnego przenosi optymalne drgania w każdej części szkieletu człowieka i dzięki temu dostarcza potrzebne informacje poprzez swoją wewnętrzną nanostrukturę do wnętrza kości, gdzie te informacje są z kolei wysyłane bezpośrednio do czerwonych i białych krwinek, a tym samym do całego układu immunologicznego człowieka.

Wykonując zwyczajny spacer dostarczasz sobie wprost idealnych warunków dla optymalnej pracy całego układu odpornościowego, a dzięki interakcji pól magnetyczno-grawitacyjnych dostarczasz jednocześnie - sam sobie - wszystkich niezbędnych GaNSów pierwiastków, które w danej nanosekundzie potrzebuje Twoje całe ciało. To takie proste....

Poniższey materiał składa się z trzech, połączonych ze sobą części, opisujących w jaki sposób podjąć najprostszą metodą prawidłowy Balans Ciała za pomocą codziennego spaceru, gdzie m.in. systematyczność jest kluczem do Twojego sukcesu.

Wg Fundacji KFSSI, gdybyśmy większą wagę przywiązywali do prawidłowego, codziennego spaceru, to rozwiązujemy około 60 % naszych obecnych problemów zdrowotnych. Zapraszamy do zapoznania się z tym materiałem.

I pamiętaj - w Technologii Plazmowej każdy bierze tyle, na ile posiada zrozumienia.

 

 

 

 

 

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarze obsługiwane przez CComment

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL