Lokalizacje Systemów Balansujących w Polsce (kliknij w mapę):

Systemy w Polsce

kf logo

W tym dziale znajdziesz materiały wideo dotyczące zdrowia Człowieka, które były omawiane na Warsztatach Poszukiwaczy Wiedzy w Języku Polskim. Sa to materiały, które zostały przygotowane na podstawie informacji z Fundacji KFSSI.

Jeśli chcesz wziąć udział na żywo w Warsztatach, to zapraszamy Cię  na kanał ZOOM, gdzie co tydzień omawiane i dyskutowane są zagadnienia związane z Technologią Plazmową. Informacje TUTAJ.

Jesli masz bieżące pytania, to codziennie zapraszamy Cię na Plasmachat, który ropoczyna się około godziny 20.00.

Adres pokoju, na który możesz się zalogować codziennie: https://zoom.us/j/8342246046.

Uwaga.

Wszystkie materiały maja charakter informacyjny i nie zastępują jakiejkolwiek profesjonalnej porady lekarskiej.

Omawiane zagadnienia

Link do filmu

Wymiana doświadczeń na bazie systemu balansującego Eemana, opracowanego na początku lat 20 XX wieku. L.E. Eeman uległ wypadkowi lotniczemu i był w 100 % sparaliżowany. Nie godząc się z diagnozą , że do końca życia pozostanie kaleką wymyślił system , który jak pisze później w swojej książce, pomógł tysiącom osób odzyskać zdrowie lub poprawić je w znacznym stopniu.
"Moim życzeniem jest…" - jeśli chcesz świadomie kreować swoje życie, to możesz skorzystać z konkretnych praktycznych wskazówek, zawartych w tym materiale. Znajdziesz tutaj opis krok po kroku -metodyki określania, działania oraz istotne elementy podczas procesu doprowadzającego do zamanifestowania się KAŻDEGO Twojego życzenia, czy osiągnięcia KAŻDEGO Twojego celu. Wszystko dzięki wykorzystaniu Technologii Plazmowej.
Wykorzystanie Patch'y z ciekłą Plazmą w przypadku dolegliwości kończyn.
Mini System Balansujący - do ewentualnego wykorzystania w przypadku nadciśnienia.
Informacja dotycząca budowy i wykorzystania Mini Systemu balansującego. Został wykorzystany w przypadku infekcji palca u dłoni.
III część prezentacji dotyczącej Indywidualnych pól Magnetyczno-Grawitacyjnych Człowieka.
Kolejna część materiału, który służy poznaniu możliwości Technologii Plazmowej dla manifestowania rzeczywistości w ziemskiej fizyczności, na które każdy Człowiek tutaj - na Ziemi - ma swój indywidualny wpływ.

Informacja dotycząca Procesu Balansu w przypadku kamieni nerkowych. Materiał jest informacją z 172-ego Warsztatu Poszukiwaczy Wiedzy KFSSI w jęz. angielskim.
Materiał służy poznaniu możliwości Technologii Plazmowej dla kreowania rzeczywistości, czy zdarzeń, na które każdy Człowiek na Ziemi ma swój indywidualny wpływ.
Chcesz zrealizować swoje cele - zobacz, jak plazmowo możesz dokonywać manifestacji wydarzeń, sytuacji, czyli tego, czego aktualnie pragniesz

Pola MAGnetyczno-GRAWitacyjne Człowieka. Obejrzyj i posłuchaj i I części materiału, który docelowo pokaże Ci, w jaki sposób możesz kreować swoją rzeczywistość, zgodnie z naukami, które przekazuje nam Fundacja KFSSI.

* Przykłady praktyczne - opisy doświadczeń osób, korzystających z Systemów Balansujących:
     - nadciśnienie
     - nerwica
     - bóle reumatoidalne
     - układ kostny
     - dolegliwości stawów
     - kręgosłup
     - staw kolanowy
     - guz mózgu
* Rodzaje GaNSów oraz Ciekłej Plazmy i jej stosowanie,
* Ciekła Plazma w Patch'ach

* Dusza - Emocje - Fizyczność,
* Opis budowy Systemu Balansującego z Patch'y - rozwiązanie proste, tanie i szybkie w budowie,
* Plazmowa budowa ciała człowieka - sam zarządzaj swoimi polami magnetycznymi.

* Proces BALANSU CIAŁA - MYŚLI <-> EMOCJE -> BALANS CIAŁA.
* Czy w ogóle i na ile przydatne jest "Pozytywne myślenie".
* Balans Ciała i ETOS . Omówienie warunków dla stworzenia OPTYMALNEGO środowiska w procesie Balansu Ciała człowieka.
* QUANTEC - Prezentacja badań energetyki człowieka, po odbyciu krótkiej sesji w Systemie Balansującym. Doświadczenie miało miejsce podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Technologii Plazmowej w Skaryszewie.
* Prezentacja i omówienie budowy Systemu Balansującego, który był prezentowany w Skaryszewie.

* Ciąg dalszy omówienia procesu BALANSU CIAŁA człowieka.
* Wpływ myśli na emocjonalną część MÓZGU Człowieka
* Kolejny pakiet informacji, dotyczący kreowania fizyczności, jakim jest nasz organizm.
* Praktyczne przykłady korzystania z SYSTEMU BALANSUJĄCEGO - przykład procesu Balansu w przypadku dolegliwości w układzie kostnym
     - ZWYRODNIENIE STAWU KOLANOWEGO
     - SKOLIOZA.
Technologia Plazmowa i Spacer? Czy to się łączy?
Tak, jest w tym ścisłe powiązanie. Nawet wtedy, kiedy na początku wydaje Ci się to zupełnie niespójne…

* EMOCJE człowieka i ich wpływ na nasze zdrowie.
* Zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy możesz kreować swoje ciało?
* Jak w Twoim ciele powstają nowe organy / nowe komórki?
* Jaki masz na to wpływ?
* Układ kostny – Dodatek 02.
* Praktyczne przykłady korzystania z SYSTEMU
     - DEPRESJA
     - DOLEGLIWOŚCI ZE WZROKIEM

* EMOCJE człowieka i ich wpływ na nasze zdrowie.
* Doświadczenie z EMOCJAMI
* Omówienie procesu Balansu ciała – sposób wykorzystania systemów balansujących przy interakcji z emocjonalną częścią naszego MÓZGU.
* Układ kostny – Dodatek 01.

* Opis zasady działania Systemów.
* Korzystanie z Systemów oraz przebieg procesu balansu ciała człowieka.
* EMOCJE i Balans ciała.
* Układ kostny – spacer w ujęciu plazmowym.

* Korzystanie z Systemów Balansujących
* Przebieg procesu Balansu
* Układ kostny oraz Osteoporoza w ujęciu plazmowym

Informacja dotycząca korzystania z Systemu Balansującego.

Opis wielu przypadków Balansu ciała, przy różnych dolegliwościach.

Opis budowy Dużego Systemu Balansującego na podstawie Blue Print’a z KFSSI Spaceship Insititute.