Lokalizacje Systemów Balansujących w Polsce (kliknij w mapę):

Systemy w Polsce

 

Opis budowy Małego Systemu Balansującego

(na podstawie BLUE Print’a z KF Spaceship Insititute)

Systemy balansujące, zaproponowane przez Keshe Foundation działają w oparciu o działanie wolnej plazmy; pól magnetyczno-grawitacyjnych.

System balansujący służy do uruchomienia procesu balansu struktury fizycznej poprzez zharmonizowanie pół magnetyczno-grawitacyjnych i doprowadza do powstawania zrównoważonej wolnej plazmy w każdym aminokwasie struktury fizycznej. Dzięki temu procesowi, struktura fizyczności powraca do pierwotnego stanu zdrowia.

                                                                              

Mały System Balansujący jest zbudowany całkowicie analogicznie jak System duży. Wykorzystujemy do tego łącznie dwa komplety cewek MAGnetyczno-GRAWitacyjnych i w oparciu o interakcje pól pomiędzy nimi dokonywany jest balans człowieka. 

Tak więc budowa cewek przedstawia się następująco:

 System balansujący rys 01

  

Do budowy Systemu Balansującego wykorzystujemy po jednej z takich kombinacji cewek na każdej z płaszczyzn.

Kolejnym elementem jest baterio-kondensator, którego budowa przedstawiona jest na rysunku poniżej.

 System balansujący rys 02

Baterio-kondensator montowany jest tylko na jednej z płaszczyzn, natomiast na drugiej (odpowiednio, jak w dużym Systemie) mamy zamontowany Health Pen, którego zadaniem jest odprowadzenie nadmiaru energii z pakietówpól magnetyczno-grawitacyjnych.

Dla kompletności tego materiału – poniżej zamieszczono schemat budowy takiego Health Pen’a. Oczywiście jest on zanurzony w GaNSie, np. roztworze soli.

 System balansujący rys 04

Układ połączeń pomiędzy cewkami na obydwu ścianach, z baterio-kondensatorem oraz Health Pen’em przedstawiono na rysunku poglądowym poniżej. Analogicznie, jak w przypadku dużego Systemu zachować należy zgodność połączeń, odpowiednio: ‘plus’ z ‘plusem’ oraz ‘minus’ z ‘minusem’.

Mały system balansujący 02 

 

Wymiary takiego Systemu są znikome (są praktycznie uzależnione od wielkości cewek i baterio-kondensatora) i umożliwiają korzystanie z niego praktycznie w każdej pozycji, nawet w leżącej. Naturalnie interakcja pól pomiędzy płaszczyznami jest ograniczona w porównaniu do dużego Systemu poprzez obszar objęty działaniem samych pól, wywoływanych przez obydwie płaszczyzny.

Ten mały System, w przypadku odpowiednego doboru odległości/długości elementów łączących obydwie płaszczyzny, może praktycznie być używany wzdłuż całego ciała.

 

!!! WAŻNE – w całości Technologii Plazmowej

W przypadku tworzenia urządzeń, GaNSów, czy jakichkolwiek innych elementów w Technologii Plazmowej (również przy budowie Systemu Balansującego), priorytetem jest INTENCJA zgodna z ETOSEM Fundacji, określona przez wykonującego urządzenie podczas jego budowy, a także na etapie samego już działania.

Tak więc, podpisanie Traktatu Pokojowego, może być pierwszym krokiem, jaki warto wziąć pod uwagę po podjęciu zamiaru o rozpoczęciu swoich działań. Działań zarówno w obszarze tworzenia, jak i samego korzystania z technologii, jaką dostarcza nam Fundacja KFssi.

Zachęcamy więc do pobrania treści, wydrukowania i podpisania Traktatu Pokojowego już dzisiaj. Tutaj znajdziesz jego treść: Traktat Pokojowy.

W przypadku pytań zapraszamy na cotygodniowe Warsztaty Poszukiwaczy Wiedzy, które organizowane są w każdy czwartek o godz. 19:00 na kanale ZOOM https://spaceshipinstitute.zoom.us/j/756427144 lub na codzienne ‘Plasmachaty’, rozpoczynające się codziennie od godz. 20-ej na ZOOMie pod adresem:https://zoom.us/j/8342246046.

 

 

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarze obsługiwane przez CComment

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL