POZNAJ
TECHNOLOGIĘ
PLAZMY
ZROZUM JAK TO WSZYSTKO
FUNKCJONUJE
STAŃ SIĘ
WOLNYM CZŁOWIEKIEM
Arrow
Arrow
Slider

Visitors Counter

14707
TodayToday8
YesterdayYesterday208
This_WeekThis_Week733
This_MonthThis_Month3160
All_DaysAll_Days14707

GANS CH3

 

  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku instruktarzowego i miłej zabawy :) 

 

https://youtu.be/AmPIsBk8Br8

 

 

 

 

gans CH3 rysunek schamtowy z kfwiki

Schematyczne ustawienie produkcji CH3 bez prądu; Zamiast zwarcia można również użyć baterii DC 

Produkcja

                        CH3 GANS jest produkowany przy użyciu płytki/gwoździa/śruby z żelaza powlekanej cynkiem w połączeniu z nano powleczoną miedzianą cewką, drutem lub płytką. Oba metale są połączone razem za pomocą miedzianego drutu. W przeciwieństwie do produkcji CO2 GANSu, można użyć bardzo małego prądu stałego i pompki akwariowej (aerator), aby przyspieszyć proces produkcji, ale pompka nie jest obowiązkowa. Początkowo następuje reakcja między cynkiem a nanopowleczoną miedzią, po jakimś czasie zaczyna się reakcja żelaza i nanopowlekanej miedzi. Możesz użyć powszechnych, regulowanych urządzeń prądotwórczych prądu stałego, które wyprodukują natężenie około 15 mA pomiędzy dwiema metalowymi płytami, zamiast połaczenia drutem miedzianym. Jeśli tak zrobisz, minusowy biegun przyrządu jest podłaczony do nano powleczonej cewki miedzianej lub płytki, a biegun dodatni urządzenia jest połączony z żelazem. Można również użyć baterii 1,5 V jako źródła zasilania. Jeśli używasz jakiegokolwiek prądu, należy napowietrzać roztwór solny niewielką pompką kwarystyczną. Wytwarzanie czerwonawo brunatnej warstwy GANSu CH3 na dnie pojemnika zajmuje tylko kilka godzin. Aby uzyskać lepszy wynik, można zamontować wentylator PC pomiędzy dwoma płytami zamiast przewodu lub źródła prądu. OSTROŻNIE : nigdy nie dotykaj GANSu żadną częścią ciała).

Wymagane materiały:

  • Plastikowy pojemnik

  • Płytka/gwóźdź/śruba żelazna ocynkowna lub drut (np. Siatka ogrodzeniowa )

  • Nano powlekana miedziana cewka, drut lub płytka

  • 100 gramów soli morskiej

  • 1 litr wody destylowanej

  • Opcjonalnie: Zasilacz DC i pompka akwarystyczna

  • CH3 100

  • Ocynkowan płytka żelazna, gwóźdź, śruba powlekana cewka miedzi, wpompowywany tlen i 0,15 Amp (bateria)

  • gans CH3

                                                                                                                                                       Wymyty GANS CH3

GANS CH3 Zastosowanie / Aplikcje

            Woda z GANSu CH3 silnie energetyzuje ciało i jego procesy odżywcze. Na przykład 8 kropli wody z GANSu CH3 połączonej z 1 kroplą wody z ZnO i 1 kroplą wody z GANSu CO2 dają następujące wyniki: Plazmatyczne pola wody GANSu CH3 dostarczają energii do organizmu, podczas gdy plazmatyczne pole wody GANSu ZnO wspiera układ nerwowy. Plazmatyczne pola GANSu CO2 działają na mięśnie i układ nerwowy. Węgiel w GANSie CH3 i CO2 uwalnia energię wodoru z wody GANSu CH3, a tlen z wody GANSu CO2 doprowadza nawilżenie, które jest wymagane w naszym ciele. Energia wodoru wody GANSu CH3 staje się pokarmem dla organizmu. Woda GANSu ZnO wspomaga połączenia nerwowe, które są potrzebne do przyswajania energii w organizmie. Aby zapewnić skuteczność aplikacji, należy zawsze dodać jedną kroplę aminokwasu każdego typu GANSu do swojej mikstury. Aminokwas gromadzi się na powierzchni solanki podczas produkcji każdego z GANSów (patrz Aminokwasy).

           Za każdym razem, gdy chcesz zastosować ciecz GANSu CH3 jako żywność, musisz dodać aminokwasy. Aminokwasy mówią organizmowi, że energia jest dostarczana dla organizmu. GANsy aminokwasów są tworzone wewnątrz tego samego pojemnika, a zatem mają wewnętrzne połączenie w odniesieniu do ich wewnętrznej struktury. To wewnętrzne połączenie jest konieczne, aby pola GANSu i informacje, które są dostępne w wodzie GANSu i ciekłej plazmie, są przetrnsefrowane do cząsteczek komórek żywego organizmu. Procedury są tematami obecnych i przyszłych badań. GANS CH3 jest również niezbędny do technicznej produkcji energii .

Nie masz uprawnień, aby dodawać komentarze.

Komentarze obsługiwane przez CComment

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL