Jak zrobić GANS z pigułek i witamin?

Witaminy w owocach1

Możesz zrobć i używać GANS z jakiejkolwiek tabletek, witamin lub suplementów, które są dla Ciebie dostępne . W rzeczywistości możesz zrobić GANS wszelkich substancji, które możesz znaleźć w swoim środowisku.

Aby zrobić GANS z pigułek lub witamin (tabletek lub kapsułek), wykonaj następujące kroki:

• Kapsułki : Otworzyć kapsułę pigułki / witaminy i wlać/wsypać zawartość do małego pojemnika.

• Tabletki : Zmiel twardą tabletkę w proszek, używając młynka do kawy i wsyp do małego pojemnika.

• Przygotuj składniki do procesu: Istnieją dwie metody, które można wykorzystać:

Pierwsza metoda: Nabierz ¼ łyżeczki do herbaty ( łyżka pomiarowa ) ze zproszkowaną witaminą i wsyp do pojemnika w którym będzie miksowanie. Wymież około ¼  łyżeczki do herbaty, suchej sody kaustycznej (NaOH) i dodaj ją do pojemnika w z witminą (użyj miski lub pojemnika do mieszania, który/a ma mozliwość szczelnego zamknięcia ). Dobrze wymieszaj proszki. Dodaj 5 łyżek do herbaty wrzącej wody do pojemnika z witaminą i sodą kaustyczną (proszę nie dodawać wrzącej wody, dopóki nie przeczytasz wszystkich poniższych instrukcji). Druga metoda: dopasuj ilość pigułki do ilości sodu kaustycznej. Wmieszaj i wymierz proporcje suchych składników. Dodaj wrzącą wodę do proszku w proporcji 10 części wody do 1 części zmieszanego proszku 10: 1.

• Zacznij proces nano-powlekania: Upewnij się, że suche proszki są wymieszane.Dodaj przegotowanej wody do suchych składników i szybko przykryj pojemnik. Soda kaustyczna (NaOH) rozpocznie tworzenie materiału nano. Pozostaw, szczelnie zamknięty pojemnik, przez 3-7 dni.

• Oczyść mieszaninę GANSu: Po upływie 3-7 dni otwórz pojemnik i przemyj mieszaninę wodą destylowaną (patrz płukanie GANSów ).

• Dodaj GANS CO2 : Aby zakończyć proces, dodaj troszkę GANSu CO2 (około 10ml) do wypłukanego GANSu z pigułki / witaminy . (OSTROŻNIE : nigdy nie dotykaj GANSu żadną częścią ciała).