Darmowe szkolenia sektora rolniczego w Keshe Fundation

GMO STOP o

Interaktywne darmowe szkolenia dla sektora rolniczego!

Keshe Fundation przyjmuje zgłoszenia z sektora rolniczego. Każdego zainteresowanego  wspólpracą i rozwojem technologii w zakresie rolnictwa i hodowli rolnika prosimy o przesłanie zgłoszenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Coraz więcej tragedii rolników uprawiających GMO (bankructwa, choroby, a nawet z tym związane samobójstwa), liczne badania naukowe potwierdzają  szkodliwość takich rozwiązań. Mimo wszystko rokrocznie rośnie produkcja globalna GMO. Na przykład w Argentynie rośliny genetycznie zmodyfikowane stanowią 100% zasiewów soi, 94% bawełny i 80% kukurydzy. Niestety, do Polski trafia prawie 2 mln ton śruty rocznie (pasza dla zwierząt). W 90 proc. pochodzi ona z Argentyny, co oznacza, że prawie w całości jest śrutą GMO! Oznacza to, że wszystkie polskie kurczaki i świnie są od kilkunastu lat karmione paszami z udziałem soi GMO! Te dane są miażdżące, warto więc zwrócić uwagę na przepisy z tym związane. W kraju od jakiegoś czasu trwa kampania „Stop dla GMO w Polsce” zorganizowana przez ICPPC - Międzynarodową Koalicję dla Ochrony Natury. Fundacja wie jak to powstrzymać. Zachęcamy do kontaktu.