Protokoły zdrowotne

 

Oto lista procesów podanych przez pana Keshe w celu zajęcia się obecnymi

chorobami.  Ta kompilacja ma wyłącznie charakter informacyjny.

 

Protokół MS / ALS / Uszkodzenie Mózgu dla dzieci

1.  Wapń (2x DRV 1000 mg) 2000 mg
2.  Potas (2x DRV 3500 mg) 7 000 mg = 1 440 g ziemniaka
3.  Magnez (3 x DRV 400 mg) 1200 mg
4.  Zn (2x DRV 15 mg) 30 mg
5.  B9 (Kwas foliowy 2x lub 3 x DRV 400 ug) 800 μg
5.  Omega 3 (wysoka w EPA z powodu niedoboru uwagi 2x DRV) 500 mg
7.  CO2 (30 ml rano, po południu i wieczorem)
8.  ZnO2 (30 ml rano i po południu i 60 ml w nocy przed snem)
9.  Lekko myć włosy płynną plazą ZnO2 / CO2 przed snem
10.  Mokra część ciała wyłączona 3x dziennie przy 50/50 CO2 / ZnO2
11.  System oddychania ZnO2 / CO2 3 godziny dziennie, głównie przed snem
12.  Pierwsze 4-6 tygodni 2x DRV w Gans lub stan materii

Wyniki w ciągu 7 dni. 3-6 miesięcy na całkowite wyleczenie.

https://youtu.be/8Rf0YtGZCik 
   
   
   
   
   
   
Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kultura-plazmy

        Zapewne każdy ma swoje spojrzenie na tę sprawę i to jest piękne potwierdzenie, jak plazma poprzez interakcję pól ze środowiskiem każdego z nas, potrafi różnić się pięknie,  przejawiając to samo i siebie samą. Dopiero uczę się kultury plazmy. Wprowadzam w życie rozumienie otoczenia według tego, jak rozumiem technologię plazmy. Jest wiele aspektów kultury jako takiej. Najpierw kultura kojarzy się z aspektem artystycznym. Kulturę rozumiemy często przez tworzenie sztuki. W technologii plazmy widzę to w tym, jak pięknie z artystycznym rzemiosłem ludzie budują i tworzą urządzenia, które uczą nas zrozumienia jak to działa, poznawać i doświadczać plazmy, technologii plazmy. Mydło zrobione na wodzie po GaNS`ach, nie tylko zawiera tę płynną plazmę, pola GaNS `ów i użytych kwasów tłuszczowych, zawiera obraz duszy twórcy mydła, zawiera emocje jakie miał podczas mieszania, podczas procesu zmydlania. Zawiera też intencję lub intencje, jaką robiąc to mydełko „włożył” do niego. Chcąc być człowiekiem kulturalnym, mając jednocześnie na uwadze wprowadzanie w życie tego, czego nauczyłem się studiując plazmę, widzę to na tych wszystkich wymienionych poziomach. Widzę też kulturę plazmy, czyli życie według zasad jak ona działa w tym, co mówi do mnie otoczenie i jak ja się do tego otoczenia (środowiska) odnoszę. Zmieniając je przez to i tworząc to środowisko. Kultura plazmy to każda rzecz którą robię. To „dzień dobry” i „do widzenia” w którym jest moja intencja, życzenie dobrego dnia adresatowi i szczera chęć zobaczenia go ponownie. To nie tylko znajomość czyli posiadanie i zrozumienie wiedzy, którą się posiada ale także umiejętność i nawyk życia według tego, według zasad plazmy, praw kosmosu i kosmicznego etosu. To jest jeden z warunków kultury plazmy rozumianej przeze mnie. Bycie kulturalnym (w plazmie) to świadome działanie w etosie. Kultura plazmy to każdy twój krok, wszystko co robisz, to bankowanie non stop dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. To sposób w jaki myślisz, w jaki żyjesz, to jest ten twój pomysł na świat i to jest to, co robisz każdym twoim zamiarem. Wszystko co robimy, robimy z jakimś zamiarem. Samochodem jedziemy z zamiarem dojechania do celu, więc ten cel jaki ci przyświeca w czymkolwiek co robisz, to jest twoja kultura plazmy. Fakt kreacji jest wynikiem mojej kultury plazmy. Otoczenie wokół mnie jest jego przejawem. Tworząc kulturę plazmy staję się świadomy swojej kreacji i mogę zmieniać rzeczywistość i doświadczać swoje widzenie rzeczy. Widząc co stwarzam mogę zająć pozycję wobec tego, co stworzyłem i moja kultura plazmy jest pięknym narzędziem i przygodą. Kultura w sensie społeczeństw w różnych częściach świata różni się, gdyż wynika z różnych środowisk tych społeczeństw. Tworząc swoją kulturę, plazmy, mogę stworzyć środowisko mojego świata,

a plazma zrobi resztę.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Podkategorie

 

Technology20 20left

 

Zastosowanie w Kosmosie

Przestrzeń i Magrav

Konwencjonalna nauka uczy nas, że to, czego nie można zmierzyć, nie istnieje. To doprowadziło do podziału między nauką i duchowością.

Magnetyczno-grawitacyjna technologia plazmowa (Magrav), łączy naukę i duchowość, ponieważ wszystko jest wykonane z plazmy Magrav. Nie możemy zmierzyć myśli, lub emocji, ale one istnieją jako plazma Magrav. Plazma Magrav JEST świadoma - można też powiedzieć, że jest Świadomością.

Od najmniejszych cząstek, do największych struktur planety, wliczając w to planetę samą w sobie, wszystko jest wykonane z plazmy. Ponadto, w przeciwieństwie do twierdzeń tradycyjnej nauki, przestrzeń nie jest pusta. Przeciwnie, przestrzeń jest pełna plazmy. Innymi słowy, plazma jest wszechogarniająca i uniwersalna.

Plazma przyjmuje formę zmiennego torusa, z polami magnetyczno-grawitacyjnymi, wnikającymi do torusa na jego południowym biegunie i wypływającymi na biegunie północnym. Pola są słabsze (mają niższą prędkość) na krańcach, a silniejsze (mają większe prędkości), na środku torusa. Z powodu tej różnicy, pola plazmatyczne, stale przyciągają się i odpychają wzajemnie.

To właśnie z tego powodu, że egzo-planety w naszym Układzie Słonecznym, takie jak Neptun, poruszają się znacznie wolniej na swojej orbicie wokół Słońca w porównaniu do endo-planet takich jak Merkury.

Każda plazma jest także niepowtarzalna w swoim połączeniu pól magnetycznych (czarna energia) i sił grawitacyjnych (czarna materia), gdzie pola odpychające, zachowują się, jak dwa magnesy o tym samym biegunie, a jednocześnie pola te przyciągają się, jakby były dwoma przeciwnymi biegunami.

Ciemna materia, grawitacyjna część plazmy, jest przyczyną entropii (nieuporządkowania układu). Ciemna Energia, magnetyczna część plazmy Magrav, jest przyczyną porządku i życia. Ponieważ wszystkie Magravy, zawierają pola magnetyczne plazmy, całe stworzenie jest żywe i świadome. Materia jest po prostu Magravem plazmowym o słabszym natężeniu pola magnetycznego i silniejszego pola grawitacyjnego.

Analogicznie, podróże kosmiczne, są możliwe przez ten sam mechanizm - przyciągania i odpychania. Pozycjonowanie statku kosmicznego w przestrzeni, następuje poprzez modulację magnetycznej (odpychającej, dającej) siły, lub grawitacyjnej (przyciągającej, biorącej) życie w odniesieniu do wyznaczonych celów Magrava.

Aby statek kosmiczny, przemieścił się do miejsca docelowego, musi jedynie dostroić się do cech pola grawitacyjnego danej lokalizacji, a podróż kosmiczna może się odbyć w prędkości nad-świetlnej, a nawet hiper-świetlnej. Prędkość światła, jest jedynie ograniczeniem obecnego stanu wiedzy.

W celu spowolnienia, podczas lądowania na planecie, statek kosmiczny dostraja się do cech pola magnetycznego planety. Rakiety i paliwo, to już przeszłość.

Plazma jest użyteczna, nie tylko do ustalania położenia statku w przestrzeni, ale także do wielu innych rzeczy.

Konfiguracja Statku Kosmicznego

Tak, jak potrzebujemy Ziemi do życia na tej planecie, będziemy potrzebować statków do podróży w przestrzeni kosmicznej.

Jednak te kosmiczne statki, muszą być dynamiczne i świadome w swej naturze. Innymi słowy, statek musi się łatwo konfigurować i dostosowywać do spełnienia różnych wyzwań i scenariuszy w różnych częściach przestrzeni kosmicznej. Dlatego budowa statku kosmicznego z materiałów, które wykorzystujemy przy konstrukcji samochodu, łodzi lub samolotu, po prostu nie znajduje tutaj zastosowania.

Statek kosmiczny, musi zostać stworzony z plazmy Magrav. Ponieważ plazma Magrav jest z natury świadoma, można ją zagęścić i skonfigurować za pomocą myśli, zgodnie z wymaganiami podróży kosmicznej.

Będąc dynamicznym, statek kosmiczny będzie w stanie rosnąć, aby pomieścić więcej w sobie, albo zmniejszyć się, by nawigować w trudnych obszarach przestrzeni. Pomieszczenia, w których żyje załoga, będą dynamicznie re-konfigurowane i nigdy nie będą nudne.

Podczas podróży kosmicznych, statek kosmiczny będzie replikować pole grawitacyjne Ziemi poprzez plazmę Magrav, w celu ochrony załogi i dla załogi, aby mogła funkcjonować tak, jak na Ziemi.

Technologia Ochrony

Przestrzeń jest pełna różnych form materii i pól Magrav, w różnych stanach i intensywnościach, w różnych środowiskach.  Podczas podróży kosmicznych, granica pola Magrav, wokół krawędzi statku kosmicznego, musi zapobiegać zewnętrznym fizycznościom, a także polom przechodzącym do wnętrza statku kosmicznego, aby zapewnić załodze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.

Ta sama warstwa graniczna pól Magrav, może być również dostrojona tak, że pozwoliłoby to również przejść statkowi kosmicznemu przez warstwy ochronne Ziemi, lub pól Magrav innych ciał niebieskich. Ta sama zasada regulacji warstw granicznych pola Magrav, jest wymagana w czasie podróży kosmicznych.

Energia, Konwersja i Re-konwersja

To samo źródło energii, które konfiguruje statek kosmiczny i umieszcza go w przestrzeni, ma również na celu zapewnienie wymagań energetycznych samemu statkowi kosmicznemu, jak i jego załodze.

W taki sam sposób, plazma Magrav, służy do konfigurowania statku kosmicznego, jak i do tworzenia materiałów. Może to być kawa, nowe spodnie, kosmiczny skafander, lub inny mniejszy statek kosmiczny, służący do eksploracji planetarnych, materiały mogą być tworzone w momencie ich zapotrzebowania, poprzez zwiększenie myśli całości, w polach plazmy Magrav.

Duże pokłady statku-matki, mieszczące wiele mniejszych statków zwiadowczych, są zupełnie niepotrzebne.

Gdy dany przedmiot używany, przestaje być potrzebny, może być ponownie przekształcony z powrotem do plazmy Magrav. W ten sposób, podróżujący w kosmosie, nie muszą już martwić się o bałagan, składowanie odpadów i zanieczyszczeń. Recykling odbywa się w najlepszym wydaniu, tak, jak to robi natura.

Ponadto, różne promienie kosmiczne i pola grawitacyjno-magnetyczne o różnych silach, będą anihilowane podczas podróży kosmicznych. Dzięki technologii plazmy Magrav, promienie te mogą być przekształcone i użyte zgodnie z potrzebami załogi i statku.

© 2017 Strona Studentów KFSSI PL