POZNAJ
TECHNOLOGIĘ
PLAZMY
ZROZUM JAK TO WSZYSTKO
FUNKCJONUJE
STAŃ SIĘ
WOLNYM CZŁOWIEKIEM
Arrow
Arrow
Slider

Visitors Counter

14700
TodayToday1
YesterdayYesterday208
This_WeekThis_Week726
This_MonthThis_Month3153
All_DaysAll_Days14700

Jakie są metody implementacji plazmy na nasze uprawy?

Jest ich kilka: podlewanie roślin wodą plazmową i opryski nią, wieszanie niewielkich pojemników napełnionych ciekłą plazmą, obręcze z rurek plastikowych wypełnione plazmą. Można również zakopać do ziemi pojemniki z plazmą.

Stosując takie pojemniki, czy obręcze, dobrze jest umieścić w nich nie tylko wodę plazmową, ale również niewielką ilość gansów. Oczywiście nie stosujemy gansów opryskując rośliny, czy podlewając je.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Czy jest możliwe, żeby usunąć GMO z nasion?

Tak. Istnieją dwa rodzaje modyfikacji genetycznych: naturalna i sztuczna.

Naturalna zachodzi stopniowo w miare zmieniających się warunków klimatycznych na Ziemi.  Natomiast sztuczna, to wpływ inżynierii genetycznej jaką wprowadzają ludzie, dla zwiększenia zysków firm monopolistycznych i depopulacji społeczeństw.

Jeśli chodzi o modyfikację naturalną, to  nie ma powodu, żeby ją usuwać. Natomiast usunięcie tej sztucznej powinno być naszym obowiązkiem jeśli chcemy ratować ekologię na naszej planecie. A robi się to w ten sposób, że moczymy nasiona w ciekłej plaźnie CO2, co powoduje, że DNA wraca do oryginału, czyli wszelkie zmiany, które poczyniło Monsanto i inne masońskie korporacje, ulegają zanikowi. Co więcej, rośliny moczone w tej plaźmie zostają całkowicie oczyszczone z wszelkich skażeń z oprysków chemicznych (chemtrails, herbicydów,pestycydów itd) i stają się całkowicie nietoksyczne.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Czy wzmacniając plazmą rośliny nie wzmocnię również żyjących tam szkodników, co spowoduje, że zaczną ze zwiększoną siłą atakować moje uprawy?

Wręcz przeciwnie.

Oczywiście oddziaływując plazmą stwarzamy korzystne warunki dla wszelkiego życia, a więc dla szkodników również, ale gdy nasze uprawy staną się zdrowe i mocne to szkodniki raczej przeniosą sie inne na pola, gdzie nie są stosowane uprawy plazmowe.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Czy nieumiejętnie eksperymentując z plazmą mogę moim uprawom zaszkodzić?

Czy nieumiejętnie eksperymentując z plazmą mogę moim uprawom zaszkodzić?

Nie, plazma może jedynie pomóc, a jeśli w określonym przypadku nie pomaga to na pewno nie szkodzi. Każdy żywy organizm, zarówno roślina, zwierzę jak i człowiek, sam reguluje pobór plazmy. Jeśli nie ma zapotrzebowania na określone jej pola to po prostu ich nie pobiera. Jest to mechanizm odwrotny do działania inwazyjnego, gdy przykładowo otrzymując zastrzyk, czy zażywając tabletkę, organizm musi to przyswoić i odpowiednio zareagować. A jeśli okaże się, że dana substancja nie jest dla niego korzystna, to zaczynają się problemy (tzw. skutki uboczne).

W przypadku plazmy tego typu problemów nigdy mieć nie będziemy.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Czy gansy zabiją szkodniki na naszych roślinach?

Nie, gansy to pokojowa technologia i nikogo ani niczego nie zabija, tylko stwarza środowisko korzystne dla żywych organizmów, czyli zwiększa poziom ich witalności, co powoduje, że szkodniki przestają je atakować. W  przyrodzie jest tak, że lew atakuje najsłabszą antylopę w stadzie, a szkodniki najsłabsze rośliny na polu.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Czy ciekła plazma jest nawozem dla roślin?

Nie można tego nazwać nawozem w takim rozumieniu do jakiego się przyzwyczailiśmy. Plazma raczej buduje środowisko korzystne dla roślin niż jest ich pożywieniem. Przykładowo uodparnia uprawy na skoki temperatur. Zostało potwierdzone eksperymentalnie, że uprawy plazmowe wytrzymują temperatury zarówno wyższe jak i niższe niż porównywalne uprawy nie poddane plaźmie.

Plazma również oczyszcza rośliny i glebę z chemii, usuwa GMO i ogólnie naprawia ekologię.

A jedynym gansem, który można zakwalifikować jako nawóz jest gans z soli morskiej.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Jakie gansy tzn. ciekłą plazmę powinienem stosować na moje uprawy?

Podstawą jest CO2, bo głównie z węgla i tlenu składają się zarówno nasze ciała, jak i rośliny. Reszta zależy już indywidualnie od tego, co uprawiamy, od rodzaju gleby, położenia geograficznego, pory roku itp.

Dobre wyniki daje połączenie plazmy CO2 z ZnO, a żeby wzmocnić energię roślin można też dodać niewielką ilość CH3.

Robiąc gansy dobrze jest zastosować jako roztwór sole azotu, fosforu i potasu, bo to są podstawowe składniki minieralne roślin, co oznacza, że ich pola są składową sumy pól na jakich funkcjonują rośliny.

Aktualnie poznajemy tą dziedzinę wiedzy i ważne jest żeby eksperymentować i dzielić się rezultatami.

 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
© 2017 Strona Studentów KFSSI PL