POZNAJ

This_MonthThis_Month4282
All_DaysAll_Days10225

02nd Kids Knowledge Seekers Workshop Oct 15 2014 PL

W pierwszym warsztacie dla dzieci, dowiedzieliśmy się między innymi co to jest materia, a co jest plazma, ilustrując to bardzo dobrze na przykładzie jajka, a także, co to jest magnes i jak tak naprawdę wyglądają jego pola. W drugiej części  lekcji Dr Keshe będzie instruował nas i pokazywał nam w sposób praktyczny, jak działa wszechświat. Wyjaśni nam jak funkcjonują pola, które są podstawą działania wszechświata.  Proszę przygotować sobie swoje magnesiki i życzę miłej zabawy, lektury i zrozumienia. „…w sercu wszyscy jesteśmy dziećmi.”- Dr Keshe (02nd Kids Knowledge Seekers Workshop Oct 15 2014).

Na tym warsztacie dowiesz się:

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

03rd Kids Knowledge Seekers Workshop Oct 22 2014 PL

Jest to trzeci warsztat Knowledge Seekers Workshop-u, gdzie toczy się rozmowa z Dr Keshe, w Instytucie Spaceship, który korzystając z różnych środków wizualnych i innych metod, opisuje niektóre cuda wszechświata w sposób, w jaki dzieci to zrozumieją. Mówi o tym, jak bardzo ważne jest to w jaki sposób mówimy do dzieci i przekazujemy wiedzę. To właśnie one są obserwatorami tego co się właśnie wydarza. Są naszymi małymi naukowcami i to one właśnie zrozumieją co niesie ta cała technologia.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)